Image

Chalupa u Šimona

Chalupa u Šimona je stylově zrekonstruovaná. Nachází se v klidné části obce. Pro ubytování jsou k dispozici 4 ložnice s celkovou kapacitou 17 lůžek. V přízemí je velká společenská místnost, plně vybavená kuchyň, dětský koutek a 2 ložnice (2×4), každá ložnice má vlastní sociální zařízení. V podkroví jsou 2 ložnice (1×4, 1×5) se společnou koupelnou a WC.
Vybavení chalupy: sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, myčka, lednice, mrazák, rychlovarná konvice, mixér, rádio, televize ve spol.místnosti a v každém pokoji, Wifi připojení zdarma.

Vytápění chalupy a ohřev užitkové vody je zajištěn plynovým kotlem.Ve společenské místnosti je možné přitápět ve stylových kachlových kamnech, dřevěné brikety je nutné si dovézt vlastní.

Součástí chalupy je kolárna, velká zastřešená terasa s posezením a se zahradním krbem, venkovní splachovací WC i stylový suchý záchod, prostorná zatravněná zahrada 700 m2 s ovocnými stromy a dětským hřištěm, vinný sklep, ping-pongový stůl, ruské kuželky a v hlavní sezoně bazén.

Parkování je možné vedle chalupy na soukromém pozemku.

Jelikož chalupu využívají zejména rodiny s dětmi, je v objektu kouření zakázáno! Ubytování s domácími mazlíčky není povoleno! V celém objektu se používá domácí obuv.

Obchod 200m, hospoda 200m, kavárna 200m, restaurace 2km, pizzerie 3km (lze objednat dovoz), wellness 3,5km, tenisové kurty 3km, autobusová zastávka 300m, pošta 350m, vlak 3km. Koupaliště a lyžařský vlek 6km.

Copyright © All rights reserved | This template is made with by Colorlib